Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alsam

EŞİME DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ NE ALSAM?

Yayın Tarihi20 Şubat 2013 | EVLİLİK

Eğer eşinize doğum gününde ne almak istediğinize karar veremiyorsanız emin olun yalnız değilsiniz. Özellikle evlilikle geçen uzun yılların ardından karı kocalar birbirleriyle sürekli birlikte oldukları için hediye seçme yetenekleri de köreliyor ve artık ciddi sürprizler yapamaz hale geliyorlar. Bu yazımızda da eşinize hangi hediyeyi alacağınızdan ziyade hangi tipte seçeneklere sahip olduğunuzu değerlendirmeye çalışacağız.

Kadınlar Eşlerine Ne Hediye Alabilirler?

Eşiniz bir erkek olduğuna göre pek çok erkeğe benzer ilgi alanları olacaktır. Bunun yanında elbette ona özel bazı hobileri ve mesleğinin de olması kaçınılmaz olduğu için onu kalbinden vurabileceğiniz toplam iki alan vardır.

Eğer her erkeğin merak duyduğu, ilgi gösterdiği konuları seçerek bir hediye almaya karar verirseniz yapabilecekleriniz arasında ilgilendiği sporların takımlarının malzemelerini incelemek, arabasında her zaman kullanıp sizi hatırlayabileceği aksesuarlara göz atmak gibi seçenekleriniz mevcut. Erkeklerin mideleri konusunda da çok meraklı olduğu göz önüne alınırsa illa ki bir hediye almak yerine ona inanılmaz bir sofra hazırlayabilir, dışarıda bir rezervasyon yaptırabilir ve beraber bir şeyler içerek romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kendine özel ilgi alanlarına sahipse, ki bunlar koleksiyon merakından tutun da müzik, resim, fotoğrafçılık gibi onlarca farklı konuda olabilir, onun ilgilendiği bu alanlara dair hoşuna gidecek hediyelere yönelebilirsiniz. Bu kategori genel geçer hediyelere göre çok daha detay ve eşinizi iyi tanımaya dayandığı için hediyenizi seçmeden önce arada bir ağzını arayarak hobisine dair ihtiyaç duyduğu ürünleri öğrenebilirsiniz.

Erkekler Eşlerine Ne Hediye Alabilirler?

Kadınlar için hediye almak erkeklerin kabusları arasında yer alıyor denilebilir. Bu nedenle eşinize hediye alırken temkinli davranmalı ve seveceğine güvendiğiniz hediyeleri iyi seçmelisiniz. Tekstil ürünleri bu konuda oldukça başarısız denilebilir çünkü kadınlar bu konuda hassas oluyorlar ve erkek gözüyle aldığınız hediyenin kadın gözüyle o kadar da güzel olmadığı ortaya çıkabilir.

Karınıza almak istediğiniz hediye için yola çıkmadan önce evde kullandığı makyaj malzemelerini, parfümlerini inceleyebilir ve kenara not edebilirsiniz. Ufak tefek laf aralarında da muhtemelen son zamanlarda ihtiyaç duyduğu, almak istediği farklı ürünlerin sözlerini ettiğini duyabilirsiniz. Bu tip ince detayları doğum gününden bir süre önce gözlemeye başlarsanız doğru bir hediye alma şansınız artacaktır.

Peluş köpekler, kediler, ayılar gibi hem çok klasik hem de pek düşüncesizce olan hediyelerden uzak durabilir, bunun yerine onun ihtiyaç duyduğu şeylere odaklanırsanız eşiniz çok daha minnettar olacaktır. Ayrıca güzel bir akşam yemeğine çıkmanız ve romantik bir akşam geçirmeniz doğum günü için vazgeçilmez hediyeler arasındadır.

2 Responses to EŞİME DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ NE ALSAM?

  1. mehmet diyor ki:

    en iyi hediye apple urunleri

  2. Ayhan diyor ki:

    ben karıma doğum günü için özel bir masaj hediye ettim çok hoşuna gitti ve çok eğlendi..
    o mutlu olunca bende mutlu oldum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>